Kilometre Taşları..

İlk kodunun yazıldığı günden bu güne Asmbly MYS

V3.45 15 Aralık 2020

V3.45 Mobil Tasarım Yenileme.

Mobil tasarım tamamen yenilenerek daha kullanışlı hale getirildi.

V3.40 3 Aralık 2020

V3.40 Bildirim sistemi entegresi.

Beta aşamadaki bildirim sistemi tamamlandı ve aktif hale geçirildi.
Bildirim sistemi randevu vermeyi unuttuğunuz danışanlarınızı sizlere hatırlatarak müşteri kaybınızı en aza indirmeyi hedeflemekte, ayrıca ödeme günü gelmiş alacaklarınızıda size hatırlatmaktadır.

V3.35 19 Kasım 2020

V3.35 Aylık ve Haftalık Takvim.

Aylık ve haftalık randevuların görüntülendiği ekranlarda iyileştirmeler yapıldı

V3.30 15 Kasım 2020

V3.30 Danışan kaydında TC Kimlik numarası Kontolü.

Müşteri kaydı bölümüne TC Kimlik numarası ile kimlik bilgisi koltrolü eklendi.

V3.27 12 Eylül 2020

V3.27 Cari Modül güncellemesi.

Cari modulde tespit edilen tasarım sorunları giderildi, ve parapuan sistemi cari modüle entegre edildi

V3.25 9 Ağustos 2020

V3.25 Cari Modül güncellemesi.

Cari modül üzerinde bulunan Senent/Alacak takip bölümü revize edildi

V3.04 5 Haziran 2020

V3.04 ile MSY'de gözlenen hatalar giderildi ve betadan çıkartılıp kararlı sürüme geçildi.

Geribildirimler neticesinde sistemdeki hatalar giderildi ve kararlı sürüm olan V3.04'e geçildi.
Yine bu sürüm ile beraber Finans (Kasa) Modülüne raporlama özelliği eklendi.
Bu süreçte çok şubeli müşterillerimizi düşünerek Çoklu şube özelliği hazırlandı beta aşamasında test ediliyor. Ayrıca ürün satışlarının cariye kolay eklenebilmesi ve ürünlerin stoklarının sorunsuz tutulabilmesi adına Stok Takip modülü geliştiriliyor.

V3.0 18 Mayıs 2019

V.3 Beta Yayında, Yeni Arayüz, Yeni özellikler, Yeni Kullanıcılar

Yapılan son güncelleme ile MYS "asmbly.com" üzerinden hizmet vermeye başladı ve hali hazırda sistemi kullanan tüm paneller bu sistem ile tek bir çatı altına toplandı.
V.3 Beta ile Görsel değişikilk ve merkezi sisteme geçiş dışında, Personel modülü geliştirilerek detaylı yetkilendirme, prim sistemi özelliği ve işlem geçmişi özelliği eklendi.
Sadık Müşteri modülü tasarlanıp sisteme entegre edildi ve kullanımda olan diğer tüm modüller müşteri geribildirimleri doğrultusunda yeniden tasarlandı.

V2.5 13 Aralık 2018

Paket Yönetimi ve Alacak Takibi Modülü Eklendi.

Farklı merkezler tarafından kullanılması, yeni fikirlere ve neticesinde yeni özellikler eklenmesine vesile oldu. Bu süreçte talepler üzerine "Paket Yönetimi" ve "Alacak Takibi" Modülü geliştirilip sisteme entegre edildi. Şüphesiz bu özellikler sistemin kullanılabilirliğini artırdı.
Yine bu süreçte yeni müşteri talepleri gelmesi neticesinde v.3 sürümünü hazırlama ve bu sürümle MYS'nin ortak bir kanal üzerinden kullanıma açma kararı aldık.

V2.1 22 Haziran 2018

İlk Dış Talep

Başlangıçta kendi ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla hazırladığımız Asmbly MSY, piyasaya pazarlamayı düşünmediğimiz bu nedenle reklam tanıtım çalışması olmamasına karşın, bir sohbet esnasında sistemden haberdar olan bir müşterimizin bize ulaşması sonucu ilk dış talebini almış oldu ve aynı gün sistemi açılıp teslim edildi.

V2.0 18 Ocak 2017

Görsel tasarım yenilendi ve v.2'ye geçildi

Sistemin Görsel tasarımında tamamen değişiklik yapılarak v.2 sürümü ile yeni arayüze geçildi. Bu büyük güncelleme ile arayüz değişikliğinin yanı sıra modüllerdeki hatalar tamam giderildi. Ayrıca sisteme personel yönetimi ve sms ile randevu hatırlatma özelliği entegre edildi.

V1.8 3 Nisan 2016

Finans (Kasa) Modülünün geliştirilmesi

Bir yıllık süreç boyunca, tespit edilen hata ve eksiklikler bazı güncellemeler ile giderildi, ayrıca Merkezin finansınında tutulabilmesi için sistem üzerine kasa modulu geliştirildi.

V1.0 27 Ekim 2015

Asmbly MSY ortaya çıkması ve ilk Kodlama

Bünyamizde bulunan Güzellik ve Estetik merkezinin ihtiyacı neticesinde öncelikle bir araştırmaya girildi. Piyasada bulunan benzeri yazılımların maliyetlerinin abartılı şekilde yüksek olması ve kullanımının oldukça karmaşık olması, bizlere zaman kazandırmak yerine daha çok karmaşaya girmemize yol açması nedeniyle yazılımı kendi bünyemizde kendi isteklerimiz doğrultusunda hazırlama kararı aldık, yazılımın ilk versiyonu 3 haftalık bir süreçte hazırlandı ve beta olarak kendi merkezimiz üzerinde kullanılmaya başlandı. İlk versiyon olan v.1'de sadece Müşteri yönetimi ve randevu yönetimi vardı.

Özellikler

İletişim

ssl

store

Bizi Takip edin

Müşteri Yönetimi
© 2020 asmbly idea & application